Warsztaty umuzykalniająco-sensoryczne dla maluchów i rodziców

 

 

Zapraszamy dzieci, razem z rodzicami/opiekunami do wspólnej przygody w odkrywaniu świata dźwięków, kolorów, zapachów i smaków. Warsztat łączy elementy muzyczne – śpiewanie metodą Gordona, granie na instrumentach, z zabawami pozwalającymi na swobodne i twórcze eksperymenty, pogłębiające odczucia sensoryczne u dziecka. Każde spotkanie ma ustalony przebieg, opierając się na zasadzie powtarzalności, dzięki czemu najmłodsi uczestnicy szybko poczują się bezpiecznie. Zależy nam na zbudowaniu grupy wielokulturowej, dlatego do uczestnictwa zachęcamy rodziców z dziećmi z różnych części świata.

 

dla kogo: W warsztatach mogą wziąć udział dzieci od 6mż do 3 lat.

 

gdzie: Stół Powszechny (strefa warsztatowa w Teatrze Powszechnym)

 

terminy: 19.10, 26.10, 02.11 godz. 10.00 i 11.15
Zajęcia są bezpłatne. O przyjęciu na zajęcia decyduje pierwszeństwo zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: w.chinowska@strefawolnoslowa.pl


prowadzenie: Weronika Chinowska, Katarzyna Stefanowicz

 

Weronika Chinowska – animatorka kultury, koordynatorka projektów, producentka, specjalistka ds. promocji związana z Fundacją Strefa WolnoSłowa, współtwórczyni instalacji dźwiękowo-sensorycznej „LAS”.

 

Katarzyna Stefanowicz – choreografka, performerka i producentka, instruktorka tańca, zrealizowała kilkadziesiąt spektakli i innych form scenicznych w Polsce i zagranicą, współtwórczyni instalacji dźwiękowo-sensorycznej „LAS”.  Ukończyła kurs umuzykalniający według teorii Edwina Eliasa Gordona.

 

 

 

grafika_warsztaty_dla_maluchow_1.jpg

 

 

 

 

 

 

Projekt realizowany dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Dramaturgie społeczne" Teatru Powszechnego
i Strefy WolnoSłowej

strefa_wolonoslowa___logo_mono_2.jpg (mini)                  syrenka1_1.png (mini)

 

              

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19