Przestrzeń, która w latach 2018-2021 była przeznaczona na działania interdyscyplinarne kolektywu Dream Adoption Society.

kierownictwo artystyczne Sceny Dream Adoption Society: Krzysztof Garbaczewski

 

  

 

Dream Adoption Society to kolektyw artystyczny zainicjowany przez Krzysztofa Garbaczewskiego. Członkami kolektywu są m.in. artyści sztuk wizualnych i cyfrowych (Marta Nawrot, Jagoda Wójtowicz, Maciej Gniady i Mateusz Świderski), architektka i scenografka Aleksandra Wasilkowska, producent Wojciech Markowski i kompozytor Jan Duszyński.

Grupa koncentruje się na rozwijaniu języka sztuk cyfrowych – wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości w przestrzeni teatru i sztuki performance. W swoich projektach łączy nowe technologie ze sztuką w spektaklach teatralnych, performansach lub instalacjach. Dream Adoption Society korzysta z takich rozwiązań jak: skanowanie i implementacja aktorów do wirtualnego środowiska 3D na żywo, aplikacje umożliwiające doświadczanie wirtualnej rzeczywistości przez wielu odbiorców jednocześnie, kreacja cyfrowych środowisk VR (Virtual Reality) połączonych z realną scenografią i rekwizytami lub wykorzystanie holograficznych postaci generowanych w czasie rzeczywistym w rozszerzonej rzeczywistości (Augmented Reality). 

 

więcej informacji: www.dreamadoptionsociety.com

 

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19