Międzypokoleniowy Chór Ruchowy

 
Zapraszamy na jesienny cykl zajęć w ramach Międzypokoleniowego Chóru Ruchowego. Wszystkie osoby mile widziane: młode, starsze i najstarsze!

 

 

➤ miejsce: sala warsztatowa w Stole Powszechnym, w Teatrze Powszechnym w Warszawie

➤ terminy spotkań: zawsze środy w godz. 13.00 – 14.30; dni: 5, 12, 19 i 26 października oraz 2, 9, 16, 23 i 30 listopada

➤ prowadzenie: Łukasz Wójcicki

➤ wstęp: wolny, nie obowiązują zapisy


Tym razem, będziemy przygotowywać się do realizacji krótkiego wideo. Filmik, jaki zostanie nakręcony i zmontowany na zakończenie naszych spotkań, będzie efektem wspólnej pracy warsztatowej. Mile widziana będzie obecność na każdych zajęciach, ale można dołączać w dowolnym momencie. Zajęcia będą tak prowadzone, żeby każda chętna osoba mogła wziąć udział w realizacji wideo na zakończenie cyklu.


Zajęcia zaczynamy rozgrzewką gimnastyczną, a w dalszej części będziemy pracować nad partyturami ruchu i frazami choreograficznymi, które złożą się na krótką etiudę ruchową, która docelowo zostanie zarejestrowana na kamerze w Teatrze Powszechnym i powstanie z niej film na zakończenie naszych spotkań.

 

Łukasz Wójcicki – performer, tancerz, mover, wieloletni aktor teatru fizycznego. Od 2016 roku związany z działaniami artystyczno-społecznymi Strefy WolnoSłowej jako performer i choreograf. Absolwent Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, dwuletniego kursu „Choreografii Eksperymentalnej” kolektywu Centrum w Ruchu i Nomadic College przy Axis Syllabus Forum Research Meshwork. Certyfikowany instruktor cross-treningu, samoobrony i systemu gimanstyczno-treningowego Animal Flow. Prowadzi warsztaty i laboratoria ruchowo-taneczne w kraju i za granicą. Od 2019 prowadzi Międzypokoleniowy Chór Ruchowy.

 


***

Zajęcia są realizowane dzięki wsparciu finansowemu miasta stołecznego Warszawy w ramach projektu „Dramaturgie społeczne” Teatru Powszechnego i Strefy WolnoSłowej. 

strefa_wolonoslowa___logo_mono_2.jpg (mini)             syrenka1_1.png (mini)

 

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19