Warsztaty online 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów online. Są one przeznaczone dla grup szkolnych od IV klasy szkoły podstawowej wzwyż oraz dla uczniów szkół średnich. Ich dokładny przebieg i prezentowane treści zależne są od wieku oraz liczebności grupy oraz dopasowywane są indywidualnie.

➤➤➤ Słownik teatru

Zajęcia poświęcone historii teatru i przemianom zachodzącym we współczesnym teatrze. Jak wyglądały spektakle kiedyś, a co jest charakterystyczne dla dzisiejszych przedstawień? Spotkaniu towarzyszyć będzie krótka prezentacja wybranych zagadnień i dyskusja z uczestnikami o ich własnych doświadczeniach.

 

 

➤➤➤ Teatralna wycieczka

W trakcie zajęć młodzież będzie mogła uczestniczyć w wirtualnej wycieczce po Teatrze. Porozmawiamy także o różnych osobach, które w teatrze pracują, a których na co dzień nie widać na scenie.

 

 

➤➤➤ Teatralne improwizacje

W trakcie spotkania uczestnicy będą rozwijać swoje umiejętności kreatywnego myślenia za pomocą ćwiczeń inspirowanych działaniami teatralnymi. Zajęcia służą uruchomieniu nieszablonowych sposobów myślenia i wykorzystaniu mediów internetowych jako środka do twórczego rozwijania kompetencji miękkich.

 

 

czas trwania zajęć: 45-60 minut

Zajęcia odbywają się przez platformę Zoom.us, od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00 – 18.00, po uprzednim ustaleniu terminu.

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o kontakt pod adresem: n.grzedzinska@powszechny.com lub numerem telefonu: 510 131 807.

 

 

 

 

 

 

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19