Spotkanie dla widzów spektaklu „Opowieści niemoralne”

 

Wszystkie osoby, które po obejrzanym spektaklu chciałyby o nim porozmawiać, zapraszamy do udziału w rozmowie online z Żenią Aleksandrową, pedagożką teatru i konsultantką scen intymnych „Opowieści niemoralnych” w reż. Jakuba Skrzywanka. Będzie to okazja nie tylko do zebrania refleksji widzów, ale także do rozmowy o tym, czym jest funkcja konsultantki ds. intymności w teatrze i jak wyglądała jej praca nad spektaklem. Poruszymy też tematykę tego, czym jest intymność i seksualność w kontekście działań twórczych.

 

 

        opowiesci_niemoralne_plansze_1.jpg (mini)   opowiesci_niemoralne_plansze_1.jpg (mini)   opowiesci_niemoralne_plansze_1.jpg (mini)   opowiesci_niemoralne_plansze_1.jpg (mini)

 

 

termin spotkania: 18 października, poniedziałek, godz. 19.00 – 20.00

Spotkanie odbędzie się online na platformie Zoom.us, zapisane osoby otrzymają wcześniej link.

 

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.
Spotkanie przeznaczone jest dla osób, które obejrzały spektakl „Opowieści niemoralne” we wrześniu lub w dniach 14-17 października 2021 r.

 

kontakt i zgłoszenia: dział edukacji: n.grzedzinska@powszechny.com; tel.: 510 131 807

 

 

 

Jewgienia Aleksandrowa – edukatorka seksualna, pedagożka teatru, animatorka kultury, była wolontariuszka Grupy Ponton, certyfikowana doradczyni ds. HIV/AIDS, youtuberka. Ukończyła mongolistykę i tybetologię, animację społeczno-kulturalną oraz pedagogikę kultury z animacją teatru dzieci i młodzieży.

 

Uczestniczyła w spotkaniu młodzieży z całego świata – Youth in Power w Kijowie i opracowywaniu strategii dotyczącej edukacji seksualnej i praw młodzieży.
Przez wiele lat była związana z teatrem offowym i uczestniczyła w licznych warsztatach teatralnych, ukończyła Studio Aktorskie w Krakowie oraz kurs Teatru Forum. Od kilku lat zajmuje się pedagogiką teatru (współpracowała z Teatrem Układ Formalny z Wrocławia, gdzie była odpowiedzialna za warstwę merytoryczną i prowadzenie warsztatów po spektaklu dot. gwałtu).

 

Jest współtwórczynią inicjatywy „Entuzjastki”, której celem jest zbudowanie w wirtualnej przestrzeni katalogu sylwetek współczesnych, polskich kobiet, które mogą zainspirować innych do działania oraz przyczynią się do wzmocnienia poczucia solidarności i sprawczości wśród kobiet. Od 2 lat, we współpracy z Fundacją Edukacji Społecznej, edukuje w duchu redukcji szkód na temat użytkowania substancji psychoaktywnych.

 

 

 

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
PARTNERZY
http://freshmail.pl/

PATRONI MEDIALNI
http://wyborcza.pl/0,0.html
http://wyborcza.pl/0,0.html?disableRedirects=true
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
https://www.tygodnikprzeglad.pl/