Odwołanie pokazów spektaklu „Strach zżerać duszę"

 
Z powodu choroby członka zespołu teatru, z przykrością musimy odwołać najbliższe pokazy spektaklu Strach zżerać duszę w reż. Agnieszki Jakimiak: 25, 26 i 27 stycznia 2022 roku. Widzowie, którzy mają bilety na pokazy styczniowe, mogą dokonać zwrotu lub przerezerwować bilety na wybrany pokaz tego samego spektaklu w lutym (12, 13 lub 14 lutego). Jednocześnie uzupełniamy repertuar lutowy o dodatkowy pokaz tego spektaklu: 12 lutego o godz. 16.00.
 
 
Zwroty biletów
Zwroty biletów zakupionych online można realizować tylko elektronicznie – przez kontakt mailowy z kasą biletową i biurem obsługi widzów (kasa@powszechny.com; bow@powszechny.com; w tym przypadku niezbędne jest wysłanie wiadomości e-mail z dołączonym biletem elektronicznym i paragonem).
 
W przypadku tradycyjnych biletów papierowych zakupionych bezpośrednio w kasie, apelujemy o brak pośpiechu i unikanie kolejek do kasy biletowej – ze względu na obecne warunki wszystkie bilety na spektakle, które miały być grane w terminie 25-27 stycznia (zarówno tradycyjne, zakupione w kasie oraz te elektroniczne) wyjątkowo mogą być zwrócone później, aż do 24 lutego 2022 r. Pracownicy teatru będą sukcesywnie kontaktować się z widzami w tej sprawie.
 
Środki ostrożności
Zachęcamy Państwa do przestrzegania wytycznych sanitarnych dot. noszenia maseczek zakrywających nos i usta, dezynfekowania rąk oraz zachowywania dystansu i wietrzenia przestrzeni. Przypominamy o potrzebie zachowania ostrożności w miejscach publicznych i komunikacji zbiorowej, a także o konieczności zastosowania dodatkowych środków higieny oraz ograniczenia podróży. Zachęcamy także do szczepienia przeciwko Covid-19 – w zdecydowanej większości pozwala to na uniknięcie zachorowania lub przechorowanie w sposób łagodny i uniknięcie poważnych powikłań, bez konieczności hospitalizacji.
 
 
 
Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
WSPÓŁPRACA
https://ewejsciowki.pl/
http://freshmail.pl/

PATRONI MEDIALNI
https://wyborcza.pl/0,0.html
https://www.tygodnikprzeglad.pl/