Premiera belferska spektaklu Sprawiedliwość

Zapraszamy na premierę belferską spektaklu „Sprawiedliwość” w reżyserii Michała Zadary - 25 maja (piątek) o godz. 19:30.

 

Premiery belferskie dedykowane są nauczycielom, pedagogom oraz animatorom kultury, którzy niedługo po oficjalnej premierze oglądają przedstawienie z repertuaru Teatru Powszechnego oraz  biorą udział w spotkaniu, podczas którego mają okazję porozmawiać z twórcami oraz zapoznać się z zeszytami metodycznymi.

 

Plan premiery belferskiej:

- godz. 19:30 – spektakl „Sprawiedliwość”

- godz. 21:00 – spotkanie z twórcami po spektaklu


➤ więcej informacji o spektaklu: www.powszechny/sprawiedliwość.com

Zeszyty metodyczne

W trakcie spotkania zaprezentowane zostaną zeszyty metodyczne, czyli materiały przygotowane przez zaproszonych do współpracy nauczycieli oraz edukatorów, zawierające scenariusze lekcji opracowane dla różnych przedmiotów. Punktem wyjścia są zawsze spektakle z repertuaru Teatru Powszechnego. 

Scenariusze proponują nauczycielom różne sposoby odejścia od podręcznika i klasowo–lekcyjnego modelu pracy w szkole, podpowiadają, jak wyzwalać w uczniach samodzielność myślenia i kreatywność działania. Zeszyty umożliwiają spotkania z nowymi interpretacjami tekstów klasycznych, dokonywanymi z perspektywy „tu i teraz”. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie mają szansę aktywnie uczestniczyć w życiu teatru, a nauczyciele realizować założenia podstaw programowych różnych przedmiotów.

 

➤ koszt uczestnictwa w spotkaniu dla nauczycieli, pedagogów, animatorów, osób pracujących z młodzieżą szkół ponadgimnazjalnych: zawiera się w cenie biletu na spektakl (25 złotych).

 

INFORMACJA I REZERWACJA BILETÓW:

Natalia Grzędzińska: tel.: 510 131 807, e-mail: n.grzedzinska@powszechny.com

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
PATRONI MEDIALNI
http://wyborcza.pl/0,0.html
http://wyborcza.pl/0,0.html?disableRedirects=true
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
http://aktivist.pl/
https://www.tygodnikprzeglad.pl/

PARTNERZY
http://freshmail.pl/