sekretariat
Katarzyna Biernacka
22 818 15 75
22 818 43 04
fax 22 619 39 73
sekretariat@powszechny.com

 


 

koordynacja projektów / impresariat

Magdalena Płyszewska

m.plyszewska@powszechny.com


 

organizacja pracy artystycznej / wynajem powierzchni

Anna Ameljańczyk
a.ameljanczyk@powszechny.com

 



dział literacki
Karolina Kapralska
Sekretarz Literacki
literacki@powszechny.com

 


  

edukacja

Dominika Szulc (przerwa urlopowa)
d.szulc@powszechny.com

 

Natalia Grzędzińska
n.grzedzinska@powszechny.com

 

dział promocji

promocja@powszechny.com

 

Małgorzata Czajkowska

Kierownik Działu Promocji
22 818 21 92
m.czajkowska@powszechny.com

Mateusz Węgrzyn
Rzecznik Prasowy
22 818 21 92
m.wegrzyn@powszechny.com

Karolina Musiał
Specjalista ds. Promocji i PR
22 818 21 92
k.musial@powszechny.com

 

Martyna Bielińska
Specjalista ds. Obsługi Widzów

22 818 48 19
m.bielinska@powszechny.com

Łukasz Jaskuła
Specjalista ds. Rozwoju Widowni
22 619 99 13
l.jaskula@powszechny.com

 

Agnieszka Michałowska
Specjalista ds. Obsługi Widzów /
Kasa biletowa

a.michalowska@powszechny.com


Małgorzata Chrościcka
Jadwiga Posiewka
(Kasa biletowa)
22 818 25 16
kasa@powszechny.com

dział finansowo-księgowy

Alicja Kalka
Główna Księgowa
a.kalka@powszechny.com

 



dział kadr
Anna Ameljańczyk
a.ameljanczyk@powszechny.com

 



dział techniczny
Janusz Kołakowski
Kierownik Działu Technicznego
techniczny@powszechny.com

 



dział administracyjny
Małgorzata Szurgot
Kierownik Działu
administracja@powszechny.com

 


 

magazyn kostiumów
Sławomir Ryng
s.ryng@powszechny.com

 

kasa biletowa
22 818 25 16

 



rezerwacja biletów
22 818 48 19

 


 

informacje dla osób niepełnosprawnych
www.powszechny.com/teatr_bez_barier

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
PATRONI MEDIALNI
http://wyborcza.pl/0,0.html
http://wyborcza.pl/0,0.html?disableRedirects=true
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
http://aktivist.pl/
https://www.tygodnikprzeglad.pl/

PARTNERZY
http://www.matras.pl/?gclid=CMmR7Ii-2bkCFQFf3godH3UA_g
http://freshmail.pl/