ZWROTY BILETÓW NA SPEKTAKLE ODWOŁANE W WYNIKU EPIDEMII

 

 

 

Drodzy Widzowie,

 

ze względu na sytuację epidemiologiczną i wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu się, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie odwołał wszystkie spektakle prezentowane w siedzibie od 12 marca do 31 maja 2020 r. 

 

Zwroty biletów i funkcjonowanie kasy biletowej

Szanowni Państwo, każdy zakupiony bilet może zostać zwrócony, ale może być też wymieniony – na bilet w tej samej kategorii cenowej, na wybrany spektakl do końca 2020 roku. Uruchomiliśmy również sprzedaż online biletów otwartych – voucherów umożliwiających obejrzenie dowolnego spektaklu przez rok od daty zakupu. Jednocześnie informujemy, że przedłużamy do końca 2020 roku aktywność wszystkich biletów otwartych, których ważność skończyła się w marcu, kwietniu i maju lub skończy się w czerwcu.

Jeśli chcą Państwo dokonać zwrotu biletów zakupionych online, uprzejmie prosimy realizować tę procedurę tylko elektronicznie – wystarczy wiadomość e-mail do kasy biletowej lub biura obsługi widzów (kasa@powszechny.com, bow@powszechny.com; niezbędne jest dołączenie elektronicznego biletu i paragonu). W przypadku tradycyjnych biletów papierowych apelujemy o rozsądek i brak pośpiechu – zwroty lub wymiana wszystkich biletów na spektakle, które miały być zagrane w terminie 12 marca – 31 maja będą realizowane wyjątkowo aż do 30 września 2020 r., z możliwością przedłużenia tego terminu.

Kasa biletowa jest czynna w trybie od środy do soboty (oraz w pozostałe dni, jeśli wtedy grane są spektakle), w godzinach 12.00 – 18.00 (przerwa od 15.30 do 16.00), a jeśli spektakl grany jest wyjątkowo w niedzielę: od 14.00 do 18.00 (z przerwą od 15.30 do 16.00). W dni, w które kasa w siedzibie teatru jest nieczynna, zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego (22 818 25 16; 22 818 48 19).

 

 

Repertuar online

Zachęcamy Państwa do skorzystania z programu „Powszechny online. Teatr minimum”. W jego ramach regularnie udostępniamy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych wartościowe materiały Teatru: nagrania spektakli i debat, publikacje i programy w wersji PDF oraz czytania książek i filmowe dzienniki aktorów. 

 

Bądźmy solidarni i wyrozumiali dla siebie w tym trudnym czasie, wspierajmy tych, którzy stoją na pierwszej linii walki o nasze zdrowie i stabilność: pracowników ochrony zdrowia, laborantów, kurierów oraz pracowników aptek, sklepów spożywczych i transportu publicznego.Dyrekcja Teatru Powszechnego w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
PARTNERZY
http://freshmail.pl/

PATRONI MEDIALNI
http://wyborcza.pl/0,0.html
http://wyborcza.pl/0,0.html?disableRedirects=true
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
https://www.tygodnikprzeglad.pl/