OGŁOSZENIE W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ

 

 

 

Drodzy Widzowie,

 

ze względu na sytuację epidemiologiczną i wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu się, Teatr Powszechny im. Zygmunta Hübnera w Warszawie zawiesza prezentację spektakli w siedzibie do 31 maja 2020 r. Niestety najprawdopodobniej nie będziemy mogli szybko spotkać się w teatrze – okres zawieszenia może zostać ponownie przedłużony, zgodnie z kolejnymi decyzjami Ministra Zdrowia i Wojewody Mazowieckiego. W kolejnym etapie z żalem musieliśmy odwołać następujące spektakle: „Capri – wyspa uciekinierów” (8, 9, 10 i 12 maja o 18.00), „Klątwa” (14 i 15 maja o 19.00 oraz 16 maja o 17.00 i 20.00), a także „Jak ocalić świat na małej scenie?” (14 maja o 19.30, 15 maja o 11.00 i 16 maja o 16.00). Majowe pokazy spektaklu „Dobrobyt” (28 i 29 maja o 19.00 i 30 maja o 17.00) zostały odwołane już wcześniej, ponieważ premiera spektaklu została przesunięta z 4 kwietnia wstępnie na 13 czerwca 2020 r.

 

Zwroty biletów i funkcjonowanie kasy biletowej

Szanowni Państwo, każdy zakupiony bilet może zostać zwrócony, ale może być też wymieniony – na bilet w tej samej kategorii cenowej, na wybrany spektakl do końca 2020 roku. Dla dodatkowego ułatwienia planujemy w najbliższym czasie uruchomienie sprzedaży online biletów otwartych – voucherów umożliwiających obejrzenie dowolnego spektaklu przez rok od daty zakupu. Jednocześnie informujemy, że przedłużamy do końca 2020 roku aktywność wszystkich biletów otwartych, których ważność skończyła się lub skończy się w marcu, kwietniu i maju.

Jeśli chcą Państwo dokonać zwrotu biletów zakupionych online, uprzejmie prosimy realizować tę procedurę tylko elektronicznie – wystarczy wiadomość e-mail do kasy biletowej lub biura obsługi widzów (kasa@powszechny.com, bow@powszechny.com; niezbędne jest dołączenie elektronicznego biletu i paragonu). W przypadku tradycyjnych biletów papierowych apelujemy o rozsądek i brak pośpiechu – zwroty lub wymiana wszystkich biletów na spektakle, które miały być zagrane w terminie 12 marca – 31 maja będą realizowane wyjątkowo aż do końca sezonu, z możliwością przedłużenia tego terminu.  

Ze względów bezpieczeństwa kasa biletowa Teatru Powszechnego nie przyjmuje widzów na miejscu – wszystkie zadania wymagające bezpośredniego kontaktu będziemy realizować po ustaniu epidemii, w najkrótszym możliwym czasie. Wciąż możliwy jest oczywiście kontakt mailowy i telefoniczny (22 818 25 16; 22 818 48 19).

 

Repertuar online

Zachęcamy Państwa do skorzystania z programu „Powszechny online. Teatr minimum”. W jego ramach regularnie udostępniamy na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych wartościowe materiały Teatru: nagrania archiwalnych spektakli i debat, publikacje i programy w wersji PDF oraz projekt „Księga z San Michele. Wspólne czytanie pamiętników Axela Munthego z pomocą wyobraźni” (czytania w wykonaniu aktorów Teatru Powszechnego oraz Krystiana Lupy i Piotra Skiby).

 

 

Bądźmy solidarni i wyrozumiali dla siebie w tym trudnym czasie, wspierajmy tych, którzy stoją na pierwszej linii walki o nasze zdrowie i stabilność: pracowników ochrony zdrowia, laborantów, kurierów oraz pracowników aptek, sklepów spożywczych i transportu publicznego.Dyrekcja Teatru Powszechnego w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
PARTNERZY
http://freshmail.pl/

PATRONI MEDIALNI
http://wyborcza.pl/0,0.html
http://wyborcza.pl/0,0.html?disableRedirects=true
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
https://www.tygodnikprzeglad.pl/