mozg.jpg (full)

 
Wszystkich widzów Teatru Powszechnego zapraszamy po spektaklach, przed (a także przy innych okazjach) do wizyty w klubie teatralnym Mózg Powszechny!

Mózg Powszechny to filia legendarnego bydgoskiego klubu Mózg, która osiadła w listopadzie 2014, w budynku Teatru Powszechnego, gdzie dotychczas mieściła się Scena Pracownia (25 m od wejścia głównego). To tutaj powstała scena muzyczna, teatralna, performerska, wystawiennicza, z silnym nastawieniem na eksperyment oraz improwizację, kino studyjne, miejsce spotkań środowisk twórczych i wymiany myśli oraz dobry bar.

 

Mózg Powszechny czynny jest codziennie (oprócz poniedziałków), od godz. 18:00 do późnych godzin nocnych, a wszyscy posiadacze biletu do teatru na dany dzień upoważnieni są do 20% zniżki w klubowym barze.


 

program

www.mozg.pl/warszawa
www.powszechny.com/repertuar

www.facebook.com/mozgclubwarsaw


 

informacje i bilety

fundacja@mozg.art.pl
 

 


 

Legendarny klub Mózg, z siedzibą w Bydgoszczy, to miejsce prezentujące od 1994 roku sztukę współczesną, a w szczególności muzykę z pogranicza eksperymentu i improwizacji. Przez mózgową scenę, która jest bazową dla wielu artystów lokalnych, przewinęło się tysiące artystów z całego świata. Mózg odegrał niebanalną rolę jako centrala działań tzw. sceny yassowej - niezależnego ruchu muzycznego mającego swoje początki w latach 90-tych. Dziś Mózg funkcjonuje jako centrala dla wielopokoleniowego środowiska twórców oraz ludzi którzy na co dzień mózgu używają. Scena i przestrzenie Mózgu otwarte są wyłącznie dla artystów tworzących oryginalną sztukę autorską.


www.mozg.art.pl
 

 

Teatr Powszechny
im. Zygmunta Hübnera
ul. Jana Zamoyskiego 20
03-801 Warszawa
Bilety 22 818 25 16
22 818 48 19
PATRONI MEDIALNI
http://wyborcza.pl/0,0.html
http://wyborcza.pl/0,0.html?disableRedirects=true
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/0,0.html
http://aktivist.pl/
https://www.tygodnikprzeglad.pl/

PARTNERZY
http://freshmail.pl/